Profiles

 • An image of Michauchau

  Michauchau

  36 / M / Straight / Warsaw, Poland Match % Unknown Join to find out!

  Sam też zajmuję się sobą i poznaję świat, ale ostatnio dziecko znacząco wygrywa i kombinuję jak to trochę przechylić na moją korzyść. ... Ale nie tylko sobie, bo niestety 19% z tego co zarobię muszę przelewać do jakiegoś głupiego tajemniczego urzędu.

 • An image of love2Laugh83

  love2Laugh83

  32 / M / Straight / Wilmington, Delaware Match % Unknown Join to find out!

  Jak masz problem z angielskim to proszę mi odpisać i sobie porozmawiamy. ... Jak masz problem z angielskim to proszę mi odpisać i sobie porozmawiamy.

 • An image of Nola_Karamazow

  Nola_Karamazow

  20 / F / Straight / Warsaw, Poland Match % Unknown Join to find out!

  Widzę siebie jako przeciętnego introwertyka z przeciętnymi problemami. ... Jak łapią mnie drgawki, to marzę o lepszych drgawkach.

 • An image of liwka

  liwka

  35 / F / Straight / Warsaw, Poland Match % Unknown Join to find out!

  Kogoś, kogo bym zachwyciła właśnie taka jak jestem. ... Wysyłam ludziom nacechowane emocjonalnie maile jak mnie coś boli. heh.w wymyślaniu nowych biznesów jestem dobra.W byciu singlem jak się okazuje, też jestem niezła.

 • An image of Doodek

  Doodek

  26 / M / Straight / Warsaw, Poland Match % Unknown Join to find out!

  Books - Tolkien, Sapkowski, Martin, Puzo, Remarque, Vonnegut, McCarthy, Eco, Dostojewski and many more Movies - Scorsese, Coppola, Coen, Scott, Mann, Refn, Haneke, De Palma, Kubrick, Lumet, Anderson, Fincher, Aronofsky, Smarzowski and many more TV Series - everything...

 • See More Profiles »

Tests