Profiles

 • An image of Michauchau

  Michauchau

  36 / M / Straight / Warsaw, Poland Match % Unknown Join to find out!

  Sam też zajmuję się sobą i poznaję świat, ale ostatnio dziecko znacząco wygrywa i kombinuję jak to trochę przechylić na moją korzyść. ... Ale nie tylko sobie, bo niestety 19% z tego co zarobię muszę przelewać do jakiegoś głupiego tajemniczego urzędu.

 • An image of love2Laugh83

  love2Laugh83

  32 / M / Straight / Wilmington, Delaware Match % Unknown Join to find out!

  Jak masz problem z angielskim to proszę mi odpisać i sobie porozmawiamy. ... Jak masz problem z angielskim to proszę mi odpisać i sobie porozmawiamy.

 • An image of Nola_Karamazow

  Nola_Karamazow

  20 / F / Straight / Warsaw, Poland Match % Unknown Join to find out!

  Widzę siebie jako przeciętnego introwertyka z przeciętnymi problemami. ... Jak łapią mnie drgawki, to marzę o lepszych drgawkach.

 • An image of Doodek

  Doodek

  26 / M / Straight / Warsaw, Poland Match % Unknown Join to find out!

  Jestem człowiekiem generalnie szczęśliwym i zadowolonym z życia. Robię to co lubię, czy to w przypadku studiów, pracy, czy tak zwanego wolnego czasu. Większość mojego życia kręci się wokół szeroko pojętej kultury - jestem dziennikarzem, który pisze o filmach i serialach, a żeby...

 • An image of Daggai

  Daggai

  28 / F / Straight / Bydgoszcz, Poland Match % Unknown Join to find out!

  najwcześniej jak umie...wykonuje ją najlepiej jak potrafi i żyje nią. ... niestety czasami następuje to po zakończeniu jakiegoś wywodu...tak...mam dar do rzucania tekstów, które jak się potem okazuje można interpretować na milion

 • See More Profiles »

Tests