Find better matches with our advanced
matching system

—% Match
—% Enemy

serkan_ates

28 Istanbul, Turkey Man

Man

Similar users

I’m looking for

  • Women
  • Ages 18–99
  • Near me
  • For new friends, long-term dating, short-term dating

My details

Last online
Online now!
Orientation
Straight
Ethnicity
Other
Height
6′ 0″ (1.83m)
Body Type
Fit
Smokes
Yes
Drinks
Socially
Drugs
Never
Religion
Atheism
Job
Banking / Finance
Status
Single
Pets
Has dogs
Speaks
English, Turkish
My self-summary
Write a little about yourself. Just a paragraph will do.
“Benim kafamda sanatçı bağımsız bir yaratıcıdır, böyle olduğu için de doğası
devrimcidir”
şarkı söylemiş olmak için değil
ne de iyi bir sesim var diye
dertli ve haklıdır gitarım
bunun için söylerim…
“Devrimci şarkılarla ticaret yapmıyorum ben. Öyle olsaydı, bugün altımda son model bir arabam, havuzlu bir evim olurdu. Şarkıların devrimcisi olmak, üstü başı yırtık pırtık, bir deri bir kemik gezmek, ahırda yaşamak da değildir. Uyum, prensip sorunudur. İnsan yaşamında ideolojik yön çizmedikçe, kendi içinde uyumu bulamaz.”
                 Victor Jara

Örümcek, işini dokumacıya benzer şekilde gördüğü gibi, arı da peteğini yapmada pek çok mimarı utandırır. Ne var ki, en kötü mimarı en iyi arıdan ayıran şey, mimarın, yapısını gerçekte kurmadan önce, onu hayalinde kurabilmesidir.
Karl Marx

" Eğer bir kadını elde etmek, bir kadeh cini ya da bir paket Gauloise sigarasını elde etmek kadar kolay olsaydı ve onun, alkol ve sigara gibi, kirli ve mide bulandırıcı bir odaya tıkılmaya zorlanmaksızın açık havada tadına bakma özgürlüğümüz; alkolizm ve nikotin zehirlenmesi çarçabuk ortadan kalkar ya da en azından makul ölçülere inerdi... " - Boris Vian

"Hayatta önemli olan, her şey hakkında önyargıya varabilmektir. Çünkü, görüldüğü gibi topluluklar haksız ve kişiler her zaman haklıdır. Herhangi bir yaşama kuralı çıkarmamalı bundan: Kurallar deyim şekline dönüşmeden bile bağlanılacak güçte olmalıdır. Varolan iki şeydir aslında: Biri her şekilde ve bütün kızlarla sevişmek, öteki de New Orleans ya da Duke Ellington’un müziği. Geri kalan her şey kaybolmalıdır. Çünkü geri kalan her şey çirkindir ve şu birkaç sayfa bunu doğrulamak için yazılmıştır. Güçlüdür, çünkü yaşanmış bir olayı anlatır. Yaşanmış bir olaydır, çünkü başından sonuna kadar ben düşündüm bunu. Gerçeğin, ısıtılmış ve eğimli bir atmosfer içinde, düzensiz kıvrımları ve bükümleri olan bir yüzey üstüne yansıtılması yoluyla elde edilmiştir. Görüyorsunuz ya, hiç de açıklamakta sakınca görmediğim bir yol, eğer yol varsa."
boris vian-Günlerin Köpüğü

izleyicinin seyredilen nesneye yabancılaşması şöyle ifade dilir: izleyici ne kadar çok seyrederse o kadar az yaşar; kendisini egemen imajlarında bulmayı ne kadar kabul ederse kendi varoluşunu ve kendi arzularını o kadar az anlar. Gösternin etkin insan karşısındaki dışsallığı , kendi davranışlarının artık bu insana değil, bu davranışları ona sunan bir başkasına ait olunması gerçeğinde ortaya çıkar. işte bu yüzden izleyici kendini hiçbir yerde evinde hissetmez çünkü gösteri heryerdedir.
I’m really good at
Go on, brag a little (or a lot). We won’t judge.
Capulling. I am everybody capulcu!
Favorite books, movies, shows, music, and food
Help your potential matches find common interests.
#HeryerTaksimHeryerDirenis

"Hindistan'a hic gitmemis olsam bile, Hindistan'daki herhangi bir koye girisimin bana yasak oldugu soylense, kendimi rahatsiz hissederim"

Özgürlük
You should message me if
Offer a few tips to help matches win you over.
"Sahip oluş yoktur, sadece oluş, son nefesi vermeyi, nefessiz kalarak boğulmayı özleyen oluş vardır."